כוכב הים האדום
מצפה, מסעדה ובר מתחת לפני ים סוף
 

 

08-634-7777 :טל
08-634-7171 :פקס
nrltd@012.net.il

 
רומנטיקה מתחת לפני המים

המסעדה והבר התת ימיים מהווים מוקד משיכה ואבן שואבת לאוהבים. אין ספק שמדובר באחד מהמקומות הרומנטיים ביותר בעולם, שבו מראה הדגים והאלמוגים הצבעוניים באור הרך שולח חיצי קופידון לעבר היושבים במקום.

כל פרט בעיצוב ובתפעול האתר תוכנן בקפידה על מנת ליצור אווירה רגועה, אינטימית וייחודית. כך לדוגמה, הצבעים השולטים בחלל הפנימי של כוכב הים האדום הינם גוונים "חמים" של אדום וכתום שנבחרו לאחר מחשבה מעמיקה במטרה ליצור מקום נעים וחם ואכן הצבעים והתפאורה גורמים למסובים להתקרב זה לזה. דגש מיוחד הושם גם על התאורה והמוסיקה. התאורה הפנימית, המשתלבת עם הים והתאורה החיצונית הרכה, המאירה את ריף האלמוגים המקיף את ה"כוכב" מחד והמוסיקה הרוגעת המתנגנת ברקע מאידך יוצרים אווירה קסומה ורומנטית.

הישיבה בניחותא וההתבוננות המתמשכת בזמן האכילה בים השליו ובו מאות בעלי חיים ימיים מייחדת את כוכב הים האדום ומעניקה תחושה של אינטימיות וקרבה אל הים, הבאה לידי ביטוי גם באינטימיות ובקרבה המתפתחת בין בני זוג בעת ביקורם באתר. ואכן, עובדי ה"כוכב" רואים מדי ערב כיצד זוגות, המתחילים את הערב ישובים במרחק ניכר זו מול זה, מתקרבים במהלך הערב זה לזו לאט לאט, עד שבסיום הערב הם צמודים ומחובקים.

סגולתו של המקום כמקרב בין בני זוג בולטת במיוחד בשעות הלילה, בהן מואר הגן התת ימי הסובב את ה"כוכב" בתאורה רכה.

גם הבילוי ב"מטרו בר", בגג האתר, באוויר הפתוח כ- 10 מטרים מעל פני הים בעל אופי אינטימי. כאן תוכלו לצפות מחובקים בשקיעה או לרקוד בסטייל לצלילי מוסיקת שנות ה- 60, 70 וה- 80. המקום מהווה נקודת תצפית טובה על האזור כולו. על הנוף עוצר הנשימה אין להכביר במילים. צריך רק לראות ולהרגיש את השקיעות המהממות, הצובעות את האזור באדום ואת המראה המדהים של הרי אדום ושל שלל אורות הערים אילת ועקבה הנשקף בלילה, התורמים כולם לאווירה רומנטית וקסומה.

כוכב הים האדום משמש כמקום מושלם להצעות נישואין ואכן, לא אחת נעשה הדבר. לדוגמא, באחד הערבים, בעודה סועדת להנאתה עם בן זוגה ומתבוננת דרך החלון במראה עוצר הנשימה הנגלה לעיניה, הופתעה אחת האורחות במקום לגלות מבעד לחלון צוללן, המתקרב אליה מהעבר השני ובידו שלט עליו כתוב: "התנשאי לי?". תשובתה החיובית של המבקרת הנדהמת לא אחרה לבוא. בהזדמנות אחרת הסתייע מבקר אחר באווירה המהפנטת ב"כוכב" לשכנע את אשתו להביא ילד לעולם. בנוסף, המקום מתאים לחגיגת ימי נישואים וימי הולדת ייחודיים. אז נוהגים אנשי צוות הכוכב לכבות את התאורה הפנימית לזמן מה ולאפשר לתאורה החיצונית לחדור מבעד לחלונות העיליים, דבר היוצר מראה של תנועת גלים על ריצפת ה"כוכב" בשל שבירת האור מבעד לגלי הים - מראה קסום ומהמם.

הפקה ועיצוב - עומר יאיר.

o
o
O
O
O
o
o
o
O
o
O
o
o
O
O
o
O
o