כוכב הים האדום
מצפה, מסעדה ובר מתחת לפני ים סוף
 

 

08-634-7777 :טל
08-634-7171 :פקס
nrltd@012.net.il

 
עיצוב מרהיב וייחודי, המכה גלים בעולם כולו

החלל הפנימי של כוכב הים האדום עוצב על ידי המעצבת בעלת השם העולמי,

הגב’ איילה שפרלינג - צרפתי כהמשך מרהיב של עולם המים הסובב אותו. כל פרט בעיצוב תוכנן בקפידה על מנת להעניק תחושת התמזגות עם החיים התת ימיים הססגוניים, הנצפים מבעד לחלונות הענק המיוחדים (בעובי של כ- 14 ס”מ), שיובאו במיוחד מיפן.

רצפת ה”כוכב” עשויה מחול ים אמיתי מצופה בשכבה אפוקסית שקופה (דבר המעניק את התחושה המדהימה של הליכה על חול רטוב), הכיסאות דמויי מדוזות ותמנונים, התאורה מעוצבת בהשראת בעלי חיים ימיים, העמודים בצורת מלפפוני ים, המעקות דמויי עשב ים ועוד והכל על מנת לאפשר למבקרים ב”כוכב” לחוש את הים בעודם סועדים ושותים להנאתם.

הצבעים השולטים בחלל הפנימי של כוכב הים האדום - גוונים “חמים” של אדום וכתום - נבחרו גם הם לאחר מחשבה מעמיקה על מנת “לשבור” את צבעו הכחול וה”קר” של הים. דגש מיוחד הושם גם על מערכת האוורור, התאורה, המוסיקה והאקוסטיקה. הקומה התת מימית של הפרויקט צורתה ככוכב (ומכאן שם המקום) ושולחנות וכסאות המסעדה והבר התת ימיים ממוקמים כולם בצמוד לחלונות הענק אשר בדפנות הכוכב. כל זאת על מנת להגדיל ככל האפשר את שטח הפנים של קומה זו ולאפשר לכל סועד להתרווח ולצפות מקרוב וללא הפרעה במראה המרהיב הנשקף מבעד ל- 62 חלונות הענק, הממוקמים בקירות ובתקרת הקומה התת

ימית. הישיבה בניחותא בסמוך לחלון ענק וההתבוננות המתמשכת בזמן האכילה מייחדת את כוכב הים האדום ממצפים תת ימיים אחרים, בהם המבקרים עוברים במהירות ליד חלונות קטנים, דבר שאינו מעניק את תחושת הקרבה אל הים והאינטימיות המורגשת בכוכב הים האדום.

   
לחץ על תמונה להגדלה

הפקה ועיצוב - עומר יאיר.

o
o
O
O
O
o
o
o
O
o
O
o
o
O
O
o
O
o